Zakończenie sezonu – podsumowanie

Piękna, słoneczna pogoda nastraja do spędzania wolnego czasu na rowerze, ale nie możemy zapomnieć o tradycyjnym podsumowaniu rowerowego roku szkolnego.

W roku szkolnym 2012/2013 zorganizowaliśmy 6 wyjazdów w czasie których pokonaliśmy 178 kilometrów. Niestety rekord z ubiegłego roku szkolnego nie został pobity. Na szczęście  przecież nie o to chodzi, aby pokonywać coraz dłuższe odległości :-).  A i tak po czterch sezonach i  trzydziestu wjazdach licznik SKTR zbliża się do 1000 km, co daje średni dystans nieco ponad 30 km dziennie.

W pewnym stopniu krótszy dystans pokonany przez rowerzystów ze SKTR wynikł z  niesprzyjających warunków pogodowych. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się tak, że musieliśmy zrezygnować z imprezy ze wzlgędu na fatalne warunki pogodowe. W tym roku taka sytuacja miała miejsce dwa razy :(

Dwa wyjazdy zasługują na wyróżnienie.

Po pierwsze dwuetapowa wycieczka śladami Kanału Kłodnickiego, a także cykl rajdów „Na kole przez Zabrze” organizowanych przez Zabrzańską Masę Krytyczną przy współpracy z Muzeum Górnictwa Węglowego i Muzeum Miejskim w Zabrzu.

Oby więcej takich imprez rowerowych w przyszłym roku szkolnym :-)

Na koniec składam podziękowania najaktywnieszym uczniom zaangażowanym w działalność SKTR: Sebastianowi, Grzegorzowi i Markowi z klasy III R oraz Grzegorzom z II B 😉

Udanych i bezpiecznych (rowerowych) wakacji!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *