Krótko o nas

logomzsmsKoło powstało we wrześniu 2009 roku z inicjatywy grupki uczniów z klas I A i I B oraz nauczyciela J. Kopczyńskiego. Aktualnie liczy kilku aktywnych członków i szerokie grono sympatyków ;). Zajęcia odbywają się najczęściej w soboty, czasami w piątek po południu.

Podstawowym celem działalności Naszego Koła jest propagowanie zdrowego trybu życia, zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu, jak również przekonanie wszystkich, że rower może być doskonałym środkiem transportu. W ramach wycieczek poznajemy również ciekawe miejsca Górnego Śląska. Członkiem koła może by każdy uczeń Zespołu Szkół Mechaniczno-Samochodowych w Zabrzu. Jedynym warunkiem jest posiadanie sprawnego roweru i chęci. (uczniowie niepełnoletni muszą posiadać kartę rowerową)

Strona internetowa jest kroniką Naszego Koła, w kótrej zamieszczamy krótkie relacje i zdjęcia z naszych wypraw.

Plany na najbliższą przyszłośc mamy ambitne, a ciekawych miejsc do zwiedzenia na rowerze w naszych okolicach jest naprawdę dużo. Z pewnością będziemy kontynuować cykl wycieczek „Szlakiem Zabytków Techniki”, być może odwiedzimy Górę św. Anny, XIII wieczne Opactwo w Rudach Raciborskich i wiele, wiele innych…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *